O firmie

Nowa, dynamicznie rozwijająca się firma

Firma HS TECHNIK powstała w 2009 roku. Jesteśmy nową i dynamicznie rozwijającą się firmą, której głównym celem jest kompleksowa obsługa zakładów produkcyjnych w zakresie dostaw elementów złącznych. Od początku naszej działalności przyświecała nam zasada dążenia do sukcesu i budowania naszej firmy na fundamentach najwyższych standardów etycznych. Wierzymy, że tylko szczerość, uczciwość i wzajemny szacunek w relacjach z naszymi klientami i partnerami biznesowymi pozwoli nam osiągnąć wyznaczone cele.

W pierwszych miesiącach naszej pracy skupiliśmy się na nawiązaniu relacji biznesowych z dostawcami najwyższej jakości produktów stanowiący filary naszej działalności tj. elementów wciskanych osadzanych w cienkich blachach (self clinching fasteners) i elementów zgrzewanych – przypawanych ( weld fasteners).

Korzystając z bogatych doświadczeń naszych partnerów w zakresie dystrybucji i logistyki, staramy się nieustanie uczyć i doskonalić , aby móc zapewnić naszym klientom najwyższej jakości produkty wraz ze wsparciem technicznym, wysokim standardem obsługi i niezawodnością dostaw.

Firma HS TECHNIK to nowa działalność, która nie ma jeszcze ugruntowanej pozycji na rynku dlatego też musimy starać się wielokrotnie bardziej aby zasłużyć na zaufanie naszych klientów. Budujemy naszą wiarygodność poprzez przejęcie pełnej odpowiedzialności za jakość i niezawodność naszych produktów markując je naszym znakiem firmowym. Bazując na sprawdzonej jakości towarów od wiodących producentów i dystrybutorów nie zapominamy o własnej kontroli jakości. Każda dostawa sprawdzana jest pod kątem ilościowym jak również zgodności z specyfikacją techniczną producenta. Dbałość o zminimalizowanie ilości błędów i pomyłek to jeden z priorytetów naszej firmy.

HS TECHNIK obsługuje klientów na terenie całej Polski

Większość dostaw realizowana jest za pośrednictwem firm spedycyjnych i dostarczana z naszego magazynu w Legnicy w przeciągu 24h od daty wysyłki. Za pomocą serwisów udostępnianych przez spedytorów możecie Państwo śledzić przesyłkę i sprawdzić jej status. Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom naszych klientów realizujemy również dostawy w systemach VMI i KANBAN.

Mamy nadzieję, że powyższe informacje pomogą przybliżyć Państwu naszą działalność. Proszę przyjąć nasze serdeczne zaproszenie do zapoznania się z naszą firmą. Mamy nadzieję, że nawiązana relacja zaowocuje przyjemną i wzajemnie korzystną współpracą.

Informujemy jednocześnie, że jesteśmy do Państwa dyspozycji, gotowi wyjaśnić wszelkie wątpliwości i udzielić odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania.

Z poważaniem,

HS TECHNIK